Musil – Hanuš, Srnec, Hlaváček, Tudoši, M. Něměček, M. Bůžek, Sůra (84. O. Něměček), Novák, J. Bůžek (84. Vašek), Toman

Krch – Chupík, Hejtmánek, Došlý, Tott (46. Svačina) – Fingrerhut (80. Feri), Langšádl, Hrdlička, Čadil – Krýda (67. Davídek), Mašek

karta: 81. M. Bůžek, 88. Toman – 43. Došlý, 51. Mašek, 71. Hejtmánek, 63. Hrdlička, 64. Langšádl
karta: 78. Langšádl Martin
rozhodčí: Hloucal – Pažout J., Žižka
David Mašek

Rezerva opět remizovala, tentokrát v Kostelním Hlavně !

Poslední venkovní utkání v pomalu končící soutěži zavedlo benátecké hráče do nedalekého Kostelního Hlavna, které letos předvádí velmi dobré výkony a patří k nejlepším účastníkům okresního přeboru na aktuálně druhém místě tabulky. Benátečtí dohrávají již v klidném středu a tak šlo v utkání prakticky jen o čest a prestiž. I to však bohatě stačilo soupeřům k sehrání vypjatého klání.

Benátky se pustily do domácích velmi srdnatě a ti se hned od začátku utkání nestačili divit. Nežli se domácí stačili rozkoukat, vstřelila hostující jedenáctka první branku. Po centru Martina Chupíka ve 2. minutě se v souboji s brankářem prosadil David Mašek a vypadnuvší míč dorazil do branky – 0:1. Zaskočení domácí se museli vypořádat s nepříznivým stavem a hra se přitvrdila. Několik nevybíravých zákroků a atmosféra utkání začala houstnout. Do poločasu stihl rozhodčí rozdat několik žlutých karet a dalo se očekávat, že druhá půle nebude o moc přátelštější.

Hned na začátku druhého dějství přišlo několik chyb v obraně hostí a nechtěný dárek v podobě rohu pro Kostelní Hlavno. Následné chyby v obsazování hráčů a nedůslednost vyústili v lacinou srovnávací branku ve 49. minutě, kteriu vstřelil Jindřich Novák – 1:1. Domácí přitlačili soupeře do obrany a podnikali nebezpečné útoky. Ještě hůře bylo Benáteckým v 78. minutě, kdy Martin Langšádl musel na poslední chvíli zachraňovat situaci a fauloval před vápnem unikajícího soupeře. Za zmíněný zákrok viděl druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. Hosté však situaci zvládli a o bod se obrat nenechali a navíc v závěru mohli po slibné akci skórovat.

V posledním kole okresního přeboru budou Benátky hostit před domácím publikem v sobotu FK Krnsko se kterým na podzim prohrály vysoko 10:2 a budou mít určitě motivaci takto vysokou podzimní porážku s tímto soupeřem odčinit (viz. článek).

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Krnsko – Bezno 2:5 (:)

Příští 26. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: SK Benátky "B" – Krnsko, Kněžmost – K.Hlavno, Bezno – Řepov, Horky – Čejetice, Březno – MSK "B", Kosmonosy – Kosořice, Kr.Vrutice – Akuma.