Skalák - Spousta, Červenka, Buryán, Šukal - Chupík, Wágner, Benda, Hájek, - Pařízek (46´Feri), Mezera Diváků: 70

Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

V souboji rezerv dominoval Bousov.

Naše rezereva se opět představila na domácím hřišti a přivítala tým z Dolního Bousova. Benátky svému soupeři měli co vracet, na podzim totiž ostudně podlehli Bousovu na jeho hřišti 7:1. Bohužel první poločas byl ze strany domácích katastrofální a s odplatou to nevypadalo valně. První gól hosté vsítili s hranice „šestnáctky“ po nedorozumění benáteckých zadáků. Druhý úspěch hostí na sebe nenechal dlouho čekat. Nikým neatakovaný bousovský záložník prošel středem hřiště, pohodlně si přichystal balón a pohlednou střelou překonal bezmocného Skaláka.  I třetí zářez zaznamenali hosté celkem pohodlně, benátecký Spousta neuspěl v souboji jeden na jednoho a Skalák byl opět bez šance. Domácí mohli odpovědět po zmatku v obraně Bousova, když se hostující obránci dovolávali ofsajdu. Chupík, také sám zaskočený nečekanou šancí, nedokázal usměrnit svoji hlavičku mezi tři tyče a nastřelil pouze boční síť. Další šanci měl benátecký Mezera, který nedokázal Chupíkovu zpětnou přihrávku dopravit do brány. Několik dalších akcí nedokázali domácí dotáhnout do konce a tak první poločas jednoznačně patřil hostům.

Do druhé půle nastoupili domácí odhodlaní s výsledkem něco udělat. Trenér zamíchal se sestavou (stoper Buryán se posunul do útoku a do středu hřiště přišla čerstvá krev v podobě Feriho). Hosté zřejmě uklidnění výsledkem polevili a dávali tak benáteckým stále více prostoru. Veterán Buryán dokonce dokázal snížit na 1:3. Přehodil si balón na levačku a zkušeně ho poslal na vzdálenější tyč. Na jednobrankový rozdíl mohl snížit opět Chupík. Po narážečce s Mezerou nedokázal důrazně zakončit a slabá zblokovaná střela skončila nad brankou hostů. Další příležitost měl domácí Benda, který zakroutil přímý kop s ostrého úhlu až na břevno branky překvapeného bousovského brankáře. Ke konci zápasu vzali hosté naší rezervě veškerou naději na kloudný výsledek. Přímý kop skončil za zády Skaláka, který zůstal jako opařený a hosté tak uzavřeli gólový účet utkání na konečných 1:4. Dolní Bousov dokázal rozdrtit naši rezervu i podruhé v sezóně a zavdal benáteckému trenérovi i samotným hráčům mnoho námětů k přemýšlení.