Hošťálek – Michalec, Brodský, Fanta, Pavlousek, Bažant, Šimáček, Keszeg, M. Mašek (72. Došlý), Pavelka, Žďánský (83. Kostraba)

Jíra – Svačina (46. Davídek), Chupík, Jäger, J. Rosenkranz – Kamlach, Murárik, M. Langšádl, J. Novotný – Hrdlička (64. Richtr), Krýda

góly: 30. Kamlach, 67. Davídek – 49. Keszeg, 77. Došlý
karta: 58. Fanta, 74. Brodský, 86. Keszeg – 12. Murárik, 45. Jäger, 46. Krýda, 68. M. Langšádl
karta: 60. Krýda, 88. M. Langšádl
rozhodčí: Pažout J. – Hloucal, German
Josef Novotný

Rezerva dohrávala bez dvou vyloučených hráčů, přesto má bod !

Benátecká rezerva nastoupila do zápasu pod novým trenérem Janem Buryánem. Avšak úvod se jí příliš nepovedl, domácí ambiciózní tým, si vypracoval dvě stoprocentní šance. Jednu zneškodnil pozorný brankář Jíra, ta druhá skončila na tyčce. Hosté udeřili z první vážnější příležitosti, když se prosadil Jan Kamlach – 0:1. Tento mladý záložník spolu s brankářem Lukášem Jírou a hráči Janem Rosenkranzem, Ondřejem Murárikem a Josefem Novotným posílili béčko na výpomoc z A-mužstva. Ve 49. minutě však přišlo vyrovnání z kopačky Jana Keszega, jenž byl v Benátkách před několika lety na zkoušce – 1:1. Komplikací pro hosty bylo Krýdovo vyloučení ze 60. minuty. Přesto se Benátečtí dostali do vedení, když se po pěkné kombinační akci trefil střídající Radim Davídek – 1:2. Nedůrazem v pokutovém území o něj ale brzy přišli. Z Benátek hostující Lukáš Došlý byl na hřišti pár minut, když se mu podařilo vyrovnat – 2:2. Dvě minuty před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen Martin Langšádl a Benátečtí tak museli dohrávat o devíti. Dělbu bodů se jim už ale podařilo zachránit.

V dalším kole čeká na benáteckou rezervu Krnsko, které je též ohroženo sestupem. Bude to tak zápas o takzvaných šest bodů, v němž by domácí potřebovali zvítězit jako sůl.

Trenér Benátek "B" Jan BURYÁN: „Jednalo se o moji premiéru na trenérském postu. Z hlediska kouče bych měl být rád za bod, zejména z toho důvodu, že jsme dohrávali o devíti. Jako hráč bych byl naštván, že jsme zápas nedovedli do vítězného konce a že jsme inkasovali vyrovnávací branku po něčem, co by se nemělo stávat. Doufám, že na podobných věcech zapracujeme."

• Krnsko – Březno 4:0 (1:0)

Příští 17. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Čejetice – Kosořice, Akuma – Kosmonosy, Březno – Řepov, K.Hlavno – Kněžmost, NEDĚLE: SK Benátky "B" – Čejetice, Předměřice – Židněves, Dl.Lhota "B" – Kr.Vrutice.