Kubát – Rubeš P., Zdobinský, Tott, Langšádl – Kamlach, Kapoun, Krýda, Bouška (46. Kubík) – Pařízek, Kohlová (65. Řehoř)

góly: Krýda 2, Kamlach
rozhodčí: Svoboda J.

Starší žáci vyhráli i na hřišti soupeře !

Při rozcvičování jednotlivých mužstev šel z výškové převahy a urostlosti jednotlivých hráčů Českého Brodu až strach, ale benátečtí se tímto faktem nenechali zastrašit.

Od úvodního hvizdu se hrál vyrovnaný duel a pěkný fotbal, který se musel divákům líbit. Soupeř v 5. minutě zahrozil dalekonosnou střelou z levé strany, která však naštěstí skončila na boční síti. Poté to bylo benátecké mužstvo, které mohlo po několika slibných únicích skórovat. První zápis do střelecké listiny provedl Štěpán Krýda, který velmi dobře chytajícímu brankáři hostí poslal svojí střeleckou navštívenku z 18-ti metrů – 0:1.

I po poločase se hrál oboustranně pěkný fotbal. Klasické nedáš dostaneš se potvrdilo v 55. minutě. Po samostatném úniku Benátek na branku hostí následovalo rychlé přenesení hry zpět k hostující šestnátce,  kde pozdě vyběhnuvšího gólmana Kubáta soupeř přehodil – 1:1. Musíme však podotknout, že jinak náš brankář podal velmi dobrý výkon a mužstvo podržel. Kdo čekal závěrečný tlak Českého Brodu, tak se mýlil. Byli to právě benátečtí, kteří po inkasované brance ještě zlepšili svoji doposavad dobrou hru a několikrát mohli ze samostatných úniků skórovat. Nakonec se to povedlo Janu Kamlachovi, který zachoval chladnou hlavu v koncovce a poslal naše mužstvo do vedení – 1:2. Chvíli poté ještě střeleckou potenci vylepšil opět Štěpán Krýda, kdy nekompromisně zakončil samostatný únik – 1:3. V konci utkání Benátky již kontrolovaly hru a zaslouženě zvítězily nad velmi dobrým soupeřem.