Jíra – J. Rosenkranz, Hejtmánek, Jäger, Richtr – Jan Kraus, Langšádl, M. Novotný (76. Pařízek), J. Novotný – Mašek, Davídek (56. Hrdlička, 86. Tott)

góly: 80. T. Beran – 18. Jan Kraus, 36. J. Novotný z pen.
Ofsajdy:
Fauly:
Tomáš Richtr

Rezerva kvalitním výkonem porazila první Kněžmost !

Benátecká rezerva odjela do Kněžmosta posílena o brankáře Jíru a v poli o jmenovce Novotné - Josefa a Matěje, Davida Maška a Jana Rosenkranze a po dobrém výkonu si z pažitu prvního týmu okresního přeboru odvezla tři body.

V úvodu byli hosté rozhodně lepším týmem, činit se několikrát musel domácí brankář Moc. Na přesnou střelu Jana Krause byl ale i on krátký – 0:1. V závěru první půle fauloval někdejší hráč druholigové Krče Soukup Maška, který se proháčkoval až do pokutového území a zkušený sudí Grešo odpískal pokutový kop. Míč si na penaltový puntík postavil Josef Novotný a s přehledem proměnil – 0:2. Domácí si v prvním poločase nevypracovali žádnou brankovou příležitost a tak Benátečtí byli v poločase spokojenější.

Ve druhé půli začali pomalu a jistě přebírat otěže domácí fotbalisté. Po parádní střele Tomáše Berana se jim dokonce podařilo i snížit – 1:2. Benátečtí ale po takticky skvěle zahraném závěru brali zasloužené tři body, které je posunuli v tabulce na 3. místo.

Toto postavení budou muset uhájit v následujícím kole, kdy v neděli hostí doma v derby nedalekou Kropáčovu Vrutici.

Trenér Benátek "B" Jan BURYÁN: „Opět jsme navázali na výkony z předešlých utkání. Zkoušíme napadat obránce soupeře, nenecháváme je rozehrát, pramení z toho šance, pokutové kopy, standardní situace. Kluci jedou na vítězné vlně. Doufám, že jim to vydrží co nejdéle. Trochu mě mrzí zranění některých hráčů, bez kterých se budeme muset zřejmě obejít."

Krátké články z Boleslavského deníku k zápasům naleznete ZDE!

• Kosořice – K.Hlavno 1:1 (1:1)

Příští 21. kolo  v 17:00 hod., SOBOTA: Čejetice – Židněves, Kosmonosy – Řepov, Akuma – Kněžmost, Krnsko – Kosořice, Březno – Dl.Lhota "B", NEDĚLE: SK Benátky "B" – Kr.Vrutice, Předměřice – K.Hlavno.