Diváků: 110 Řezáč - Pospíšil, Hrouda, Lacina, Novotný - Bohdan, Svoboda (72´Šulc), Karásek, Korejza - Došlý (59´Duchoslav), Havránek (81´Šesták)

góly: 11´Karásek, 31´Bohdan, 89´Duchoslav
Rohové kopy: 3:8
Ofsajdy: 0:2
Fauly: 10:20

Jarní odvety jsme zahájili výhrou.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, ale již v 11. minutě jsme šli však do vedení. Na Novotného centr z levé strany nejvýše vyskočil Karásek a s přispěním teče domácího borce míč skončil za zády jesenického gólmana - 0:1. Poté se hrálo především ve středu hřiště s občasnými náznaky šancí. V 25. minutě pálil na domácího gólmana Došlý a o chvilku později s podobnou střelou vyrukovali i domácí, ale ani jedna střela nepřinesla změnu skóre. Poměr branek se měnil až ve 31. minutě kdy domácí obrana odvrátila dlouhý balón přímo k benáteckému Bohdanovi a ten již z 20 metrů překvapil jesenického gólmana lobem, který skončil až v síti - 0:2. Ve 37. minutě zahrávali domácí přímý volný kop z 23 metrů a exekutorova tvrdá střela skončila těsne vedle Řezáčovy svatyně. Dvě minuty před koncem prvního poločasu centroval Bohdan do domácího vápna na Došlého, ale ten bohužel nedokázal dopravit balón mezi tři tyče.

Druhý poločas začal opět šancí Benátek. Útočník Došlý se dostal do úniku jehož střelu gólman vyrazil následně vyražený balón vracel před prázdnou branku Bohdan, ale domácí stačili uklidit na roh. V 66. minutě se uvolnil střídající Duchoslav a připravil šanci Karáskovi, bohužel ten trestuhodně z malého vápna překopl branku. Domácí hráči chtěli vstřelit kontaktní branku, ale po celou dobu zápasu si prakticky žádnou vážnější šanci nevypracovali. Třeti branka zápasu tak padla až samém závěru zápasu a autorem byl Duchoslav když jeho střela propadla jesenickému gólmanovi pod tělem až do branky - 0:3. A tak po konečném hvizdu hlavního rozhodčího Rybky jsme mohli slavit vítězství na soupeřově hřišti.