6:1
( 4:1 )

Bejr – Šukal M., Lacina P., Svoboda, Feri – Korejza M. (65. Šukal P.), Novotný, Mezera, Chupík – Buryán (55. Novák), Vízek (86. Šesták V.)

Diváků: 60

góly: 22. a 36. Buryán (druhá z PK), 29. Vízek, 40. Korejza M., 62. Chupík, 86. Novák – 10. Bárta z PK
karta: bez karet
rozhodčí: Folk

Rezerva konečně zabrala a získala tři body !

V dalším kole okresního přeboru, přivítalo benátecké béčko na svém hřišti pátý celek tabulky SK Jizeran Doubrava. Rezerva do tohoto utkání nasbírala pouze jeden jediný bod za  domácí remízu s Kněžmostem a povinnost tak velela zvítězit! Domácí tým tak nastoupil posílen o několik hráčů z "A" týmu včetně gólmana Bejra, který ovšem v utkání něměl příliš mnoho práce.

Utkání však začalo pro domácí šokem, neboť Doubrava se hned v 10. minutě ujala vedení z pokutového kopu, když ve vápně zahrál rukou domácí Martin Feri. To bylo ale z pohledu hostujícího celku všechno a otěže zápasu přebrali domácí hráči, kteří do poločasu nastříleli soupeři čtyři branky.

Ve druhém poločase pokračoval stejný scénář utkání. Domácí měli častěji míč na svých kopačkách a stále ohrožovali branku Doubravy. Pátou branku Benátek vstřelil po rohovém kopu hlavou Chupík a půltucet v síti hostů završil po pěkné přihrávce Novotného do prázdné branky David Novák. Obrana domácí rezervy toho soupeři moc nedovolila a brankář Bejr byl skoro bez práce. Po záverečném hvizdu hlavního rozhodčího Folka si tak "B" tým připsal do tabulky důležité body!

Krátké články z Boleslavského deníku ke třem zápasům naleznete ZDE!

• DBSK "B" – Řepov 0:1 (0:1)

Příští 20. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Pěčice – SK Benátky "B", Doubrava – Krnsko, Klášter – Horky n/Jiz., K.Hlavno – Předměřice, Řepov – Struhy, Akuma – Bělá p.B., Kněžmost – Struhy.