Novák – Šesták (71. Šukal), Mulač, Chupík, Hejtmánek – Kraus, Došlý, Mazera, Kučera – Feri, Buryán (79. Svoboda)

karta: Mulač, Chupík, Došlý, Mezera – Ramharter
karta: 52. Ramharter
rozhodčí: Flanderka

Rezerva brala doma pouze bod !

V neděli po prvním máji, hostila benátecká rezerva v domácím prostředí tým Pěčic, které tabulka pasovala do role favorita. Benátky však chtěly prodloužit domácí neporazitelnost v jarní části sezóny a podle toho se hra začala vyvíjet.

Domácí plnili dané úkoly, pečlivě bránili a kombinacemi se dostávali do šancí. První měl Mezera, který pěknou střelou prověřil pozornost gólmana hostí, ale střela šla těsně nad. První poločas se v podstatě odvíjel pod taktovkou domácích, kteří Pěčice nepustili do vážnější akce. Po slibných výměnách mezi Došlým a Ferim, však gól nepadl a tak se poločas obešel bez branek.

Do druhého poločasu chtěly Benátky pokračovat v nastolené hře, ale po vlastních chybách se hra vyrovnala a začala oboustranná nakopávaná. V 52. minutě padla na straně hostí červená karta, kterou viděl Jan Ramharter za oplácení v nepřerušené hře. Po vyloučení se tlak Benátek nezvýšil, naopak to prospělo hostům a po zaváhání obrany v 70. minutě šly do vedení, prosadil se Petr Bulíř – 0:1. Benátečtí chtěli vyrovnat, vrhli se do útoku a zatlačili hosty do vápna, kde se v 77. minutě dostal k míči Došlý a byl faulován. Po následném pokutovém kopu Petra Buryána vyrovnali domácí stav zápasu – 1:1. Benátky měly chuť dát vítěznou branku, ale po vypracovaných šancích se gól dát nepovedlo. Domácí opět doma nebyli poraženi na jaře, ale z utkání si odnesli jen bod.

Krátké články z Boleslavského deníku ke čtyřem zápasům naleznete ZDE!

• Struhy – Akuma 0:1 (0:0)

Příští 20. kolo okresního přeboru v 17:00 hod., SOBOTA: Kněžmost – SK Benátky "B", Doubrava – Březno, Řepov Skalsko, Čejetice – Struhy, Pěčice – Předměřice, K.Hlavno – Kr.Vrutice, Akuma – Klášter.