Skalák - Spousta, Červenka, Wágner, Feri - Chupík, Benda, Pařízek (70´ Hájek), Šukal - Mezera, Buryán Diváků: 40

Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

V dohrávce přišla první domácí prohra rezervy.

Naše rezerva byla nucena nastoupit ke svému prvnímu jarnímu utkání již týden před začátkem druhé poloviny sezony. Na pořadu byla dohrávka posledního podzimního kola s Pěčicemi. Tento uspíšený začátek jara, ale benátecká rezerva bohužel nezvládla. Utkání hrané na škvárovém hřišti nepřineslo mnoho gólových šancí, přesto hosté dokázali vstřelit dva góly. Ke konci prvního poločasu hosté dvakrát překvapili domácího brankáře Skaláka. Dlouhé autové vhazování hostí, které proletělo celým malým vápnem domácích, si našlo hlavu číhajícího hráče Pěčic, který pohodlně skóroval. Jak řečeno tato situace se opakovala dvakrát a to úplně jako přes „kopírák“! Hosté tak po poločase vedli 2:0. Jiné gólové ohrožení benátecké branky hosté nevyprodukovali. Ale jen málo nebezpeční byli bohužel i benátečtí. Jediný náznak šance přinesla gólová pozice mladého Mezery ve druhém poločase. Mezera, který se celý zápas bil na hrotu jako lev a vyhrával spoustu zejména hlavičkových soubojů, ale promeškal vhodný okamžik k zakončení. A jelikož již domácí nedokázali ohrozit branku soupeře, přinesla tato dohrávka i první porážku na domácím hřišti pro benáteckou rezervu v této sezóně.