8:0
( 5:0 )

Jíra – Pulda, Svačina, Selix, Vaňousek (46. Langšádl) – Fingerhut, Jakub Kraus, Gerboc (60. Kapoun), Zuna – Davídek (55. Olah), V.Kohout

Diváků: 20

góly: 20. Fingerhut, 26., 32. a 35. Zuna, 54. Davídek, 39. a 72. V.Kohout, 82.Selix
rozhodčí: Pechanec

Dorostenci si v domácím utkání s chutí zastříleli !

Ve druhém kole jarní části přivítali benátečtí na svém hřišti soupeře z Bakova nad Jizerou. Utkání se odehrálo na nové umělé trávě Benátek. Od začátku utkání bylo jednoznačně patrné, že benáteckým rovný povrch vyhovuje. Soupeře z Bakova přehrávali ve všech směrech, což v první polovině utkání potvrdili pěti brankami do sítě soupeře. Ve druhé polovině benátečtí postupně zapracovali do sestavy i hráče z lavičky. Bohužel po vyčerpání všech střídajících hráčů se v 62. minutě zranil Langšádl a benátečtí tak byli nuceni zbytek utkání odehrát v pouze o deseti hráčích. V těchto fázích se obraz hry vyrovnal a soupeř byl nebezpečný zejména z rychlých protiútoků. I ve druhém poločase se však benáteckým dorostencům podařilo vstřelit další tři branky a ustálit tak konečný účet zápasu na skóre 8:0.

Trenér domácích Pavel JÍCHA: „Dnes jsme naprosto zaslouženě zvítězily. Potěšily mě zejména některé kombinační akce našich hráčů. Jsem také rád, že kluci vstřelili několik branek ze střední  vzdálenosti. V mužstvu je totiž vícero hráčů, kteří jsou v tomto ohledu velice nebezpeční."