Řezáč - Mareš, Hrouda, Šulc, Pospíšil - Kučera (55´ Došlý), Bohdan (89´ Šukal), Karásek, Novotný - Havránek, Duchoslav (80´ Zikmunda) Diváků: 150

rozhodčí: Něměček - Nepovím, Suchý
  Střely na branku: 7:1
Rohové kopy: 11:2

Vstup do nové sezóny nám vyšel na výbornou.

Hned od prvního hvizdu rozhodčího jsme se do soupeře pustili a zatlačili na jeho polovinu. Chtěli jsme vstřelit branku hned v úvodních minutách, což se nám ale bohužel nepovedlo. Z mnoha standartních situacích jsme soupeře několikrtát pouze vystrašili. Blízko prvnímu gólu byl zejména Duchoslav, který hlavičkoval těsně vedle. Hosté měli ve svých řadách vysoké obránce takže se nám těžce prosazovalo. Ve 30. minutě se ale zapotil hostující gólman opět znovu když Duchoslavovu střelu z vápna vyrazil s vypětím všech sil na roh. Hosté si během prvního poločasu vytvořili jedninou velkou šanci. U našeho rohového praporku chyboval Kučera a jesenický útočník, který se dostal až do našeho pokutového území přihrál svému spoluhráči na malé vápno, který na štestí trestuhodně přestřelil.

Druhý polačas pokračoval ve stejném obrazu jako začátek zápasu. V 60. minutě po závaru před brankou hostující gólman vyrazil na roh. K následnému rohovému kopu se postavil Šulc a na jeho roh si nejvýše naskočil Bohdan a šli jsme do vedení - 1:0. Druhý gól přišel hned o osm minut později. Novotný zatáhl balón po levé straně, na jeho přetažený centr si naběhl Bohdan, který z voleje našel před prázdnou brankou Karáska - 2:0. Po vstřelených dvou gólech se hosté snažili vstřelit kontaktní gól, ale naše pozorná obrana je k ničemu vážnějšímu nepustila. Ke konci zápasu se nám ještě podařilo přidat soupeři branku když Došlý předložil tutovku novici Zikmundovi - 3:0