Kubát – D. Langšádl, Hofman, Tott, M. Langšádl, Baborák, Kraus, Chupík Čadil ,Krýda, Hrdlička

Houska – Mňuk, Nešněra, K. Práger (75. Hájek), D. Mareš, J. Buryán (43. Roudnický), Skalický (90. Habada), M. Mareš, Novotný, V. Práger, Maurer (87. Uher)

góly: 33. Čadil, 71. a 75. Hrdlička – 69. M. Mareš
Rohové kopy:
Ofsajdy:
Fauly:

Rezerva doma porazila Předměřice !

Benátecká rezerva se veze na vítězné vlně. V dalším utkání přehrála nedaleké Předměřice nad Jizerou, proti kterým nastoupila jen v jedenácti hráčích, tedy bez možnosti střídání. V prvním poločase se dostala do  vedení díky brance nejlepšího střelce Ondřeje Čadila. Ve druhé půli ale dvacet minut před koncem vyrovnal Michal Mareš. Brzy však vstřelil dvě branky Martin Hrdlička a přisoudil tři body Benáteckým.

Další derby čeká na benátecké béčko příští víkend, kdy v neděli zajíždí na hřiště poslední Kropáčovy Vrutice.

Trenér Benátek "B" Josef HEJTMÁNEK  „V dnešním utkání jsme přivítali tým z nedalekých Předměřic. Bylo jasné, že utkání bude vyhecované. Počítal jsem s větším nasazení hráčů, ale nesplnili mé očekávání. Hra byla velmi nervózní a přinášela spoustu nepřesností jak v útoku tak v obraně. I přesto jsme si vytvořili slibné šance. Jednu z nich využil v prvním poločase Čadil ke vstřelení první branky. Ve druhé půlce jsme nedokázali pokrýt Michala Mareše, který po rohovém kopu hlavou srovnal stav. Pro remízu jsme do utkání nešli a tak nám nezbývalo nic jiného než zabrat. Ze snahy změnit stav utkání se stala realita, zaúřadoval střelec Hrdlička a dvěma góly nás poslal k vítězství. V předchozích utkáních jsme určitě hráli hezčí fotbal, ale tři body jsou tři body."

• Kosořice – Bezno 3:3 (0:1)

Příští 22. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Bělá p/Bez. – Dl.Lhota "B", Kosmonosy – Kosořice, Bezno – Čejetice, Židněves – Krnsko, K.Hlavno – Akuma, NEDĚLE: Kr.Vrutice – Benátky "B", Předměřice – MSK "B".