Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo
ON-LINE přenos utkání, začátek v 15:00 hodin:
TJ Sokol Klecany - SK Benátky

V SOBOTU 16.3. zajíždí "A" tým v 17. kole k týmu - TJ SOKOL KLECANY.Zimní počasí se opět ozvalo, z oblohy v tomto týdnu napadlo opět pár centimetrů sněhu a ani vyhlídka počasí nenaznačuje vzestup teplot. Nabízí se tedy otázka, co to udělá s druhým jarním pokračováním Krušovického krajského přeboru? 17. kolo je totiž naplánováno na blížící se víkend a můžeme jen doufat, že krajské hrací plochy budou způsobilé. Benátečtí se zejména upínají k té klecanské, neboť právě Sokol Klecany bude na svém pažitu v sobotu 16. března hostit benátecký mančaft. Klecanům patřím jakožto nováčku soutěže prozatím průběžná 11. příčka, když v 16 zápasech získali 5 výher, 2 remízy a 9 porážek. Při skóre 21:34 získal Sokol 17 bodů a od předposledních Semic je dělí jen pět bodů (dosavadní výsledky a tabulka KP – TJ Sokol Klecany).

NA PODZIM doma proti Klecanům:
Na podzim Klecanští překvapili přeborovou veřejnost v zápase v Benátkách. Tam totiž doslova excelovali, když zvítězili 4:0. Nikdo z hostujícího celku asi v tu chvíli nečekal, že je to až do dnešního dne jejich jediná venkovní výhra. Na cizích hřištích Klecany dosud získaly pouhopouhé čtyři body. Výhru v Benátkách a remízu 1:1 na půdě Dlouhé Lhoty. Mladoboleslavský okres je tedy evidentně pro klecanský celek pro body zaslíben, ty jiné ve středních Čechách již nikoliv. Střelecky se v Benátkách prosadil dvakrát Rybecký, Smíšek a benátecký Smetana si dal vlastní gól. Je tedy na čase tomuto soupeři porážku rozhodně vrátit (článek z utkání).

MINULÉ kolo Benátky:
Benátečtí v minulém kole nastoupili v domácím prostředí a na velmi kvalitně připraveném travnatém povrchu proti lídru soutěže a loni ještě třetiligovému účastníku Sokolu Ovčáry. Fotbalová vyspělost hráčů z vesničky na Mělnicku se prokázala a hosté u Jizery nakonec po zásluze zvítězili v poměru 2:0. Skóre ve 43. minutě otevřel někdejší benátecký hráč Michal Voljanskij a v 59. minutě na 2:0 pro hosty upravil bývalý hráč prvoligové Slavie Praha Tomáš Hašler. Benátečtí také vystřelili přesně na Strakovu bránu pouze jedinkrát, a tak těžko měli naději na úspěch (článek z utkání).

MINULÉ kolo Klecany:
Klecany v posledním odehraném zápase odehrály veledůležitý souboj. Je zajímavé, že zápas řídila stejná trojice rozhodčí jako duel Benátky – Ovčáry. Jen s rozdílem, že Jindřicha Svobodu v pozici hlavního sudího vystřídal Petr Benák. První poločas nabídl vyrovnaný fotbal a do vedení šly zelenobílé Semice, když se trefil Koštíř. Hosté však trefami Rybeckého a Filingera skóre otočili. Ještě do poločasu však Hromadník zařídil stav 2:2. Když už se zdálo, že si oba celky rozdělí po bodu, tak v poslední minutě semický Švarc rozhodl o ceněných třech bodech pro domácí! (článek z utkání).

Klecany v přípravě:
Klecany jsou nováčkem krajského přeboru, a tak jejich prvotním cílem zcela jistě musí být záchrana. V zimní přípravě se klecanskému týmu dařilo na turnaji Teskahor Cup 2013, kde přes Dolní Počernice, Štěrboholy, TJ Pragu, Prahu 1999, Cholupice, Viktorii Žižkov „B“ a Novou Ves pod Pleší dokráčeli Klecanští až do semifinále, kde těsně nestačili na dalšího účastníka krajského přeboru Jílové a podlehli 2:3. Generálka na jarní část soutěžního ročníku 2012/13 se však Klecanům nevydařila – soupeři ze špičky divize skupiny A FK Admira Praha podlehli vysoko 1:8.

Představení soupeře – TJ Sokol Klecany:
Pojďme si trochu představit osobnosti klecanského týmu. Největší hrozbou pro benátecké obranné řady bude zcela jistě útočné duo Filinger – Rybecký. Zkušenější z této dvojky David Fillinger si také zahrál českou nejvyšší soutěž. V dresu Plzně nastoupil do 8 zápasů, ve kterých se střelecky neprosadil. Daleko pilnějším střelcem byl ve druhé lize, kde působil v Mostu, Chomutově, Neratovicích či v Mladé Boleslavi. Filinger je protřelý též futsalem, v němž obléká barvy Slavie Praha, kam přišel z Benaga Praha, hrajícího též nejvyšší českou futsalovou soutěž ve Zruči nad Sázavou. Před odchodem do Klecan Filinger působil v týmu SK Uhelné sklady Praha, hrajícího Pražský přebor. Druhý jmenovaný Lukáš Rybecký, jenž je se sedmi góly nejlepším střelcem Sokola Klecany, má za sebou zajímavou minulost, která však není příliš spojena s fotbalem. V mládí dal přednost hokeji a rozhodně se v něm neztratil. V mládežnických kategoriích byl vždy na čele produktivity v pražské Spartě. Co se týče seniorského hokeje, tak si zahrál druhou ligu za Roudnici nad Labem a také v Benátkách nad Jizerou! Zde v pěti zápasech jednou skóroval. Následující sezónu hrál dokonce druhou nejvyšší českou soutěž za Kadaň, poté se ale z hokeje nadobro vytratil. Nutno dodat, že fotbal mu jde zřejmě minimálně stejně tak dobře jako hokej. Trenérem týmu je p. Radek Zenkl.

ROZHODČÍ utkání:
Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Čermoch Jakub z Benešova. Na pomezí mu budou pomáhat p. Šimáček Jakub z Benešova a p. Kaucký Miloš z Benešova. Delegátem FAČR ja p. Škvára Eduard z Obecnice u Příbrami. Rozhodčím přejeme, aby se jim v Klecanech rozhodovalo co nejlépe.

ZAČÁTEK utkání:
Utkání 17. kola krajského přeboru bude na fotbalovém stadionu v Klecanech sehráno v SOBOTU 16. března s výkopem v 15:00 hodin. Autobus do 50 kilometrů vzdálených Klecan vypraven nebude. Přijeďte tedy podpořit benátecké fotbalisty v dalším venkovním utkání krajského přeboru a k zisku bodů!

Sledujte ON-LINE: 17.kolo: TJ Sokol Klecany – SK Benátky

Více o soupeře na jeho stránkách: TJ SOKOL KLECANY--> Zpět