Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo - ON-LINE utkání 17:00 hod.: SK Benátky - Slovan Hradištko

V NEDĚLI 5.6. přijede do Benátek ve 28. kole mužstvo - TJ SLOVAN HRADIŠTKO.

TOMBOLA: Slosovatelné zpravodeje o ceny, více uvnitř článku...


Bez delšího váhání by se dalo říct, že nadcházející utkání 28. kola krajského fotbalového přeboru je pro Benátky zápasem jara. Situace v dolní polovině tabulky se tři kola před koncem soutěže pořádně zamotává. Po podzimu se Českému Brodu a SK Rakovníku dávaly na záchranu jen mizivé naděje, teď po ní zmiňované týmy silně pošilhávají. Pokud nechtějí Benátečtí mít se záchranou krajského přeboru potíže, musí blížící se domácí zápas zvládnout. K řece Jizeře přijede beznadějně poslední Slovan Hradištko, které už je dávno smířené se sestupem. Hradištko ve 27 zápasech 3 vyhrálo, 3 remizovalo a 21 prohrálo (dosavadní výsledky a tabulka KP – TJ Slovan Hradištko).

NA PODZIM venku proti Hradištku:
Na podzim Benátky v Hradištku získaly povinné tři body, když po celý zápas byly na hrací ploše lepším týmem a výhra je tedy zasloužená. Skóre otevřel ve 21. minutě Korejza a v 58. minutě pak na konečných 2:0 pro hosty upravil Radek Šimek. Celkový počet střel 2:11 také vyznívá jasně v benátecký prospěch (článek z utkání).

MINULÉ kolo Benátky:
V minulém kole Benátečtí cestovali do Rakovníka, kde se utkali s tamějším SK. V prvním poločase měl benátecký Šimek na kopačce čtyři góly, nedokázal vstřelit ani jeden. Domácí trestali po rychlém brejku Isteníkem a ve druhém poločase vstřelil gól na konečných 2:0 z pokutového kopu Zápotocký (článek z utkání).

MINULÉ kolo Hradištko:
Hradištko o minulém víkendu pořádně potrápilo Čáslav B. Ačkoliv byli domácí odevzdaní, čáslavské rezervě povolili pouze jednou skórovat, a to v 70. minutě M. Králem, který tak hostům vystřelil povinné tři body. Výkon hostí byl ale podle jejich trenéra Antoše rozpačitý a zbytečně hektický. Tři body ale Zenitu už nikdo nevezme (článek z utkání).

Představení soupeře – TJ Slovan Hradištko:
Slovan Hradištko je v letošním ročníku krajského přeboru nováčkem. Loni v I.A třídě skupiny A zažil historický postup, když celou soutěž vyhrál. Se stejným počtem 62 bodů byly druhé Štěchovice, které jsou od Hradištka paradoxně vzdálené přes řeku Vltavu pouhé dva kilometry. V krajském přeboru je situace obou blízkých celků diametrálně odlišná. Zatímco Slovan tabulku uzavírá, Štěchovice naopak velmi překvapivě bojují o postup do divize! Vyjma kádru Berouna mají všechny týmy v krajském přeboru na své soupisce alespoň jednoho hráče se zkušenostmi z první nebo druhé ligy. Takového fotbalistu mají i v Hradištku. Jedná se o pětatřicetiletého zadáka Radka Šourka. Někdejší obránce ligových Blšan, který dále hrál několik sezón v Belgii, si vyzkoušel také polskou nejvyšší soutěž v dresu Śląsk Wrocław. Ve druhé lize nastupoval za Pardubice a Spartu Praha „B“. Naposledy byl jeho angažmá třetiligový a později divizní pražský Vyšehrad a divizní Řevnice. „V nedělním zápase v Benátkách ale Radek určitě nenastoupí. Má zdravotní problémy se zády,“ upřesnil sekretář Slovanu Hradištko Karel Erhart. Nejlepším střelcem týmu je s pěti zápasy osmadvacetiletý Jan Jarůšek. Čtyři branky pak dal Stanislav Mařík, který kromě fotbalu hraje ještě futsal za pražskou Slavii. Oni on nenastoupí, odpykává si totiž trest za osm žlutých karet. „Vlivem zranění a nedisciplinovanosti je mužstvo značně oslabeno. Z toho důvodu hrají i hráči „B“ mužstva a dorostenci,“ poznamenal Erhart. O jednom sestupujícím je tedy rozhodnutu. Hráči zpod kopce Medník se už zachránit nemohou. „Chceme přebor důstojně dohrát a hlavně se stabilizovat na příští rok v I.A třídě,“ dodal Karel Erhart.

ROZHODČÍ utkání:
Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Vilhelm Jakub a na pomezí mu budou pomáhat p. Klečka Ivan a p. Krůta Milan. Uvedenému triu rozhodčích přejeme, aby se jim v Benátkách rozhodovalo co nejlépe! Delegátem ČMFS je p. Zvonič Josef.

ZAČÁTEK utkání:
Utkání 28. kola krajského přeboru bude na Městském stadionu v Benátkách sehráno v NEDĚLI 5. června s výkopem v 17:00 hodin. Přijďte podpořit benátecké fotbalisty v dalším domácím utkání krajského přeboru a k zisku důležitých tří bodů!

Sledujte ON-LINE: 28.kolo: SK Benátky – TJ Slovan Hradištko

Více o soupeře na jeho stránkách: TJ SLOVAN HRADIŠTKO

TOMBOLA:
Od jarní sezóny je součástí domácích zápasů také poločasová tombola. Šťastlivci se budou moci těšit na jednu ze tří cen, které do soutěže věnuje samotný klub SK Benátky nad Jizerou. Nebo někdy v dalším domácím zápase nějaký sponzor utkání, který doufejme, že se "nějaký najde" a přispěje cenami do tomboly. Stačí si pouze za pětikorunu zakoupit slosovatelný Zpravodaj a poté již pozorně poslouchat rozhlas, odkud zjistíte, jestli právě vaše číslo není výherní. Přejeme hodně štěstí!--> Zpět