Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo - ON-LINE semifinále poháru ČMFS, ČVTRTEK 10.6. od 18:00 hod.: FK Kolín – SK Benátky

V semifinále poháru ČMFS zajíždí Benátky na půdu FK Kolín.


Již tento čtvrtek 10. června nastoupí fotbalisté Benátek k dalšímu zápasu. Jedná se o pohárové utkání, které bude sehráno na trávníku v Kolíně s místním FK. Netřeba dodávat, že FK Kolín hraje rovněž krajský přebor středočeského kraje, ale již s předstihem si zajistil z 1. místa postup do divize. Tudíž nás čeká soupeř nadmíru zdatný (dosavadní výsledky a tabulka KP – FK Kolín).

Vzájemné zápasy s Kolínem v KP:
FK Kolín – SK Benátky 1:2 (článek z utkání).
SK Benátky – FK Kolín 0:2 (článek z utkání).

MINULÉ pohárové utkání Benátky:
SK Slaný (I.B) – SK Benátky 1:5 (článek z utkání).

MINULÉ pohárové utkání Kolín:
Viktoria Radim (I.B) – FK Kolín 1:3 (článek z utkání).

MINULÉ kolo v KP Benátky:
Benátky hrály v minulém kole proti poslednímu týmu ze Sedlčan. Po inkasovaném gólu z penalty v úvodu zápasu přebraly další vývoj do svých rukou a porazily svého soka v poměru 4:1. Dvakrát se trefil Šimek a po jedné brance přidal Kohout a Korejza. Radek Šimek se také s Milanem Korejzou dělí o prvenství v tabulce kanonýrů benáteckého týmu, oba mají na svém kontě devět branek (článek z utkání).

MINULÉ kolo v KP Kolín:
Kolín hrál o víkendu doma proti Polepům a prohrál 0:1. Toto derby sledovalo 500 diváků. Domácí však nemusí smutnit, protože o postup do divize je už nikdo nepřipraví (článek z utkání).
Kolín nastoupil v minulém kole doma proti Polepům v této sestavě: Čižinský – Biško, Třešňák, Franc, Holub (85. L. Štoček) – Svoboda, Kalivoda, Michálek (78. Jirků), Čapek – Kocourek (72. Kutil), J. Štoček.

Představení soupeře – FK Kolín:
Kolínský klub v minulosti hrával i druhou ligu. Tehdy ještě s názvem Mogul. Před dvěma lety Kolínští působili ještě v ČFL, ale sestoupili a navíc na vrch vyplula úplatkářská aféra v čele s předsedou oddílu JUDr. Zdeňkem Hervertem a klubu bylo navíc v minulé sezóně v divizi skupiny C odečteno celkem deset bodů, což po konečném součtu znamenalo pád až do krajského přeboru. Cíl Kolína je jasný, vrátit se zpět do divize, což už se mu nyní podařilo! Na postu brankáře působí klubový inventář David Čižinský, který pamatuje ještě 2. ligu. Tam v sezóně 2001/2002 odchytal celkem 27 zápasů. Několik hráčů v klubu zůstalo také po pádu z ČFL ze sezóny 2007/2008. Je mezi nimi také útočná opora Jan Štoček. Dalšími fotbalisty s třetiligovými zkušenostmi jsou pak Stanislav Mach, Lukáš Kalivoda či Michal Kocourek. Klubovému vedení se podařilo pro divizi a nyní i pro krajský přebor ulovit opravdu velkou rybu. Je jím zkušený dvaatřicetiletý záložník či útočník Ivo Svoboda. Ostřílený ofenzivní fotbalista ve své kariéře oblékal dresy prvoligových celků Slavie Praha, Českých Budějovic, Plzně, Drnovic a Jihlavy. V naší nejvyšší soutěži má odehráno celkem 103 zápasů a vstřelil 10 branek. V pražské Slavii si zahrál například i předkolo Ligy mistrů proti Panathinaikosu Athény. Na postu trenéra působí někdejší ligové eso. Je jím řízný bek Bohuslav Pilný. Podsaditý zadák měl vždy problémy s nadváhou, ale dokázal se svou zarputilostí dostat do prvoligového Hradce Králové a Slovanu Liberec, v jehož dresu si zahrál dokonce předkolo Ligy mistrů proti věhlasnému AC Milán. Nejlepším střelcem týmu je s osmnácti brankami Jan Štoček a zmiňovaný Ivo Svoboda má na svém kontě branek sedmnáct.
Brankáři: David ČIŽINSKÝ (75), Jan KUBRYCHT (90)
Obránci: Radek BIŠKO (90), Bedřich FRANC (86), Ondřej HOLUB (89), Lukáš KALIVODA (84), Martin KUTIL (90), Stanislav MACH (78), Petr ŠOUREK (88), Radek TŘEŠŇÁK (82), Petr ZDEŇKA (80)
Záložníci: Adam ČAPEK (88), Michal KESNER (89), Tomáš MICHÁLEK (91), Ladislav ŠTOČEK (86)
Útočníci: Michal KOCOUREK (83), Adam KUBÁT (90), Ivo SVOBODA (77), Jan ŠTOČEK (83)
Realizační tým:
Trenér: Bohuslav PILNÝ
Asistent trenéra: Vlastimil CHLÁD
Vedoucí mužstva: Jan MESZÁROŠ
Lékař: MUDr. Jan BALÍK
Masér: Jiří KRAUS

ZAČÁTEK utkání:
Semifinálové utkání poháru ČMFS bude na stadionu v Kolíně sehráno ve ČTVRTEK 10. června s výkopem v 18:00 hodin. Autobus do Kolína nejede, tudíž se každý musí dopravit po své vlastní ose. Pojeďte podpořit benátecké fotbalisty v dalším utkání poháru!

Sledujte ON-LINE: semifinále poháru ČMFS: FK Kolín – SK Benátky

Stránky soupeře: FK KOLÍN

--> Zpět