Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo - ON-LINE utkání 17:00 hod.: SK Benátky - Sedlčany

V NEDĚLI 6.6. ve 28. kole přijede poslední tým - TJ TATRAN SEDLČANY.


Do konce fotbalového krajského přeboru zbývají už jen tři kola a sestupová tajenka stále není rozluštěna. Jistotu záchrany ještě nemají ani osmé Benátky, které budou v neděli hostit beznadějně poslední TJ Tatran Sedlčany a nic jiného, než zisk všech tří bodů v tomto zápase nepřipadá v úvahu. Sedlčanský tým bude v neděli v roli jasného outsidera, ovšem rozhodně nepřijede odevzdaný a úlohu tak Benáteckým nezlehčí. Tatran v dosavadním průběhu soutěže získal pouhých 8 bodů za dvě výhry a dvě remízy. Zbývající počet třiadvaceti zápasů prohrál a nic jiného než poslední příčka na něj tedy nezbývá. Skóre pak Sedlčanští mají pasivní 30:89 (dosavadní výsledky a tabulka KP – TJ Tatran Sedlčany).

NA PODZIM venku v Sedlčanech:
Na podzim si benátečtí střelci v Sedlčanech v prvním poločase udělali zřejmě dovolenou, a tak první branka utkání padla až v 54. minutě. Skóre otevřel hlavou Jiří Kovář a druhou branku hostí poté přidal střídající Jaromír Škuthan. Domácí se snížení dočkali záhy, trefil se Martin Chlasták. Stav mače uzavřela v 88. minutě penalta, kterou proměnil sám postižený Martin Sháněl. Paradoxem bylo, že všechny tři branky Benátek vstřelili hráči, kteří na jaře už u Jizery nepůsobí (článek z utkání).

MINULÉ kolo Benátky:
V minulém kole nastoupily Benátek na hřišti značně oslabené Litole. Opět potvrdily, že se jim na malém hřišti nedaleko Lysé nad Labem dlouhodobě nedaří a nakonec prohrály 1:3. O jedinou branku hostí se postaral kanonýr posledních kol Radek Šimek, ale to bylo ze strany Benátek vše. Za domácí se dvakrát trefil snajpr a nejlepší střelec krajského přeboru Stanislav Ježek a další branku přidal nadějný Jaromír Cáska (článek z utkání).

MINULÉ kolo Sedlčany:
Sedlčany v minulém kole hostily Neratovice a dokonce se v 18. minutě ujaly vedení. Hosté ale třemi brankami ještě do poločasu dokonale otočili stav. Ve druhé půli padly ještě tři branky, z toho dvě do sedlčanské sítě. Neratovice tak v boji o záchranu získaly důležité tři body (článek z utkání 1 a 2).
Sedlčany nastoupily v minulém kole doma proti Neratovicím v této sestavě: Ježek – Spálenka, Bartoš, Chott, Mulač – Pešek, Žáček, Čejda, Matoušek – Tichý, Pudil

Představení soupeře – TJ Tatran Sedlčany:
Daleký tým ze Sedlčan v loňské sezóně postoupil spolu s Milínem z I.A třídy skupiny „A“ a vedení Tatranu si asi ani v tom nejčernějším snu asi nepředstavovalo nastalou situaci. Nejlepším střelcem Sedlčan je s pěti brankami Petr Chlasták. Sedlčanští v minulém kole nastoupili prakticky v naprosto jiné sestavě, než tomu bylo ve vzájemném podzimním měření sil. Vedení klubu tedy nyní dává příležitost především dravému mládí, aby získalo zkušenosti s dospělým fotbalem. Více informací o tomto soupeři bohužel přinést nemůžeme, protože se jedná o celek pro nás neznámý. Určitě však z benátecké strany nemůže přijít žádné podcenění, neboť se hraje o důležité body do nesmírně vyrovnané tabulky krajského přeboru!

ROZHODČÍ utkání:
Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Novotný Petr a na pomezí mu budou pomáhat p. Mikeš Karel a p. Zikmunda Jiří. Delegátem ČMFS je p. Hamouz Jaroslav.

ZAČÁTEK utkání:
Utkání 27. kola krajského přeboru bude na Městském stadionu v Benátkách sehráno v neděli 6. června s výkopem v 17:00 hodin. Přijďte podpořit benátecké fotbalisty v dalším utkání krajského přeboru a k zisku důležitých bodů!

Sledujte ON-LINE: 28.kolo: SK Benátky – TJ Tatran Sedlčany

Stránky soupeře: TJ TATRAN SEDLČANY

--> Zpět