Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo - ON-LINE utkání 17:00 hod.: SK Benátky - Sokol Zápy

V NEDĚLI 9.5. ve 24. kole hostíme tým - SOKOL ZÁPY.


Ve výkonu, jaký Benátky předvedly v minulém kole v Semicích, by měly rozhodně pokračovat. A pokud se takovou hrou prezentují i v nadcházejícím 24. kole krajského fotbalového přeboru, mají reálnou šanci na úspěch. K řece Jizeře však přijede soupeř z kategorie velice kvalitní, a sice Sokol Zápy. A právě celek z vesničky nedaleko Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi pobývá na 4. příčce tabulky, když ve 22 zápasech 11 vyhrál, 4 remízoval a 7 prohrál. Při skóre 38:22 pak zápští získali celkem 37 bodů. Pro srovnání, Benátky mají na kontě zatím o šest bodíků méně (dosavadní výsledky a tabulka KP – Sokol Zápy).

NA PODZIM venku v Zápech:
Na podzim benátečtí nastoupili na zápském pažitu a právě domácí Sokol jim tehdy uštědřil vůbec první venkovní porážku. A zařídil ji muž, který už v Zápech nepůsobí, neboť přešel do sousedního Brandýsa-Boleslavi, Miroslav Krulich. Sám dvě branky vstřelil, a protože si Sháněl po centru Slunéčka dal ještě vlastní gól, Zápy slavily jasnou výhru 3:0 (článek z utkání).

MINULÉ kolo Benátky:
Benátečtí v minulém kole napravili zaváhání z domácího utkání s Novým Strašecím, když zvítězili v souboji dvou sousedů v tabulce v Semicích po přestřelce 4:2. Ve svém prvním startu v benáteckém dresu se hned prosadil zkušený Martin Třasák, k němuž se ještě gólově přidal Korejza se Šimkem jednou taktéž poprvé skórující Aleš Kohout. Hlavní sudí Košťálek rozdal celkem osm žlutých karet, což však na výsledek vliv nemělo (článek z utkání).

MINULÉ kolo Zápy:
Zápy měly v minulém kole doma namále. Soupeř z Neratovic jim totiž zle zatápěl a dokonce se dostal ve 20. minutě Nezbedovou trefou do vedení. Naštěstí pro Zápy ještě do poločasu Titěra vyrovnal, a když už se zdálo, že se body budou dělit, udeřil Šulc a v 86. minutě vystřelil bílo-červeným tři body (článek z utkání).
Zápy nastoupily v minulém kole doma proti Neratovicím v této sestavě: J. Janáček – Petržílka, Košvanec, Šulc, Herda – Titěra, Svoboda, Štefančík, Socher – Stupka, Slunéčko

Představení soupeře – Sokol Zápy:
Nyní si představme kádr zápského Sokola. Manažer týmu František Mašek před sezónou vyhlásil smělý cíl, postup do divize. Ten ale nejspíš naplněn nebude, neboť Sokolíci mají na vedoucí Kolín a druhou rezervu Vlašimi poměrně velkou bodovou ztrátu. V letní pauze pak do Záp přišlo hned několik kvalitních hráčů a pojďme si kádr projít. Tým disponuje hned celou plejádou zkušených borců. Na brankářském postu je jasnou jedničkou Jakub Janáček. Opora celku Jaroslav Ložek ukončil své působení v Zápech a odešel do ústeckého krajského přeboru, kde hrál v dresu někdejší bašty českého fotbalu Chmelu Blšany. Tam už nepůsobí, protože se přesunul do místa svého bydliště a nastupuje v okresním přeboru Prahy-Východ za celek Svornost Brázdim. Nadějné mládí v obraně zastupuje vytáhlý Ondřej Janáček, který má předpoklady a talent stát se dobrým fotbalistou s uplatněním ve vyšších soutěžích. V záložní řadě Záp již nepůsobí zkušený Roman Veselý, který je asistentem v druholigovém Žižkově a zároveň trenérem žižkovské rezervy a který momentálně hraje v Litoli. Dominantou Záp je rychlý a nebezpečný forvard Jakub Slunéčko (dříve ČFL v Semicích), který se řadí k nejlepší kanonýrům krajského přeboru a útočník Petr Stupka, který se do Sokola vrátil po dvouleté pauze z přeborového Brandýsa nad Labem. Zápským funkcionářům se podařilo v loňské zimní přestávce ulovit do svého týmu pořádnou rybu. V divizi potápícím se Kolíně tehdy skončil dvaatřicetiletý Milan Svoboda a zamířil do týmu Sokola. Tento záložník si zahrál tři sezóny první ligu v Brně a ve 49 zápasech vstřelil jeden gól. Druhou ligu Svoboda hrával v Bohemians, Mladé Boleslavi, Kolíně a v rezervě Brna. V letní pauze se v Zápech objevil nymburský Košvanec a proslýchalo se, že do Sokola zamíří i zkušení Šelicha s Muchou. Velvarský kanonýr Mucha se přeci jen v Zápech na chvíli objevil, ale rychle se pakoval. Zápským novicem z Ovčár je Patrik Herda. Syn internacionála Petera Herdy působil v prvoligové pražské Slávii a také v prvoligové slovenské Bánské Bystrici. Další novou tváří v kabině je ligou ostřílený Martin Pazdera, který hrál ligu v Blšanech, celkem 61 zápasů a vstřelil jednu branku. Ve druhé lize hrál v sezóně 2003/04 za Pardubice a v ročníku 2006/07 v Čáslavi. Celkem sehrál 32 zápasů a dal čtyři branky. Čerstvou zimní posilou je pak bývalý hráč prvoligové Příbrami Michal Štefančík, jenž se rychle začlenil do kádru trenéra Šmejkala.

ROZHODČÍ utkání:
Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Nehasil Karel a na pomezí mu budou pomáhat p. Jeník Josef a p. Němeček Josef. Delegátem ČMFS je p. Voráček Jan.

ZAČÁTEK utkání:
Utkání 24. kola krajského přeboru bude na Městském stadionu v Benátkách sehráno v neděli 9. května s výkopem v 17:00 hodin. Přijďte podpořit benátecké fotbalisty v dalším utkání krajského přeboru a k zisku důležitých bodů!

Sledujte ON-LINE: 24.kolo: SK Benátky – Sokol Zápy

Stránky soupeře: SOKOL ZÁPY

--> Zpět