Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo - ON-LINE utkání: SK Benátky - TJ Sokol Libiš

V NEDĚLI 30.8. přijede ve 4. kole do Benátek tým TJ SOKOL LIBIŠ.


Do fotbalového středočeského přeboru nevstoupili benátečtí fotbalisté vůbec špatně. Po třech kolech mají totiž na kontě pět bodů a ještě žádnou prohru. Nyní však před nimi bude stát zdatný protivník, který se už loni mocně hlásil o návrat do divize, kde několik let působil. K Jizeře přijede TJ Sokol Libiš, aspirant na postupové příčky. V dosavadním průběhu prozatím tří zápasů Libiš nasbírala o jen bodík více než Benátky, tedy celkem šest. Dvakrát se jí podařilo zvítězit a jednou odešla poražena. Skóre mají Libiští vyrovnané 9:9. (dosavadní výsledky v KP – TJ Sokol Libiš).

MINULÉ kolo Benátky:
Benátečtí v minulém kole doslova šokovali. Zajížděli totiž na půdu hlavního kandidáta na postup do vyšší soutěže – divize. V sobotním odpoledni se Benátky totiž představily v Kolíně a úvodní branka domácího Štočka ze 2. minuty napovídala předpokladům. Domácí však stále častěji naráželi na bezchybného Bejra, a tak je ihned po začátku druhé půle ztrestal Korejza, jehož centr si do vlastní branky srazil bek Zdeňka. Ještě větší bomba však vybuchla v 75. minutě, kdy střídající Hruška oskarovou střelou do šibenice rozhodl zápas! Hosté tak brali nečekané tři body! (článek z utkání).

MINULÉ kolo Libiš:
To Libiští se v minulém kole představili doma a soupeře si nemohli přát lepšího. Libiš je ve své podstatě skoro součástí Neratovic a právě celek FK Neratovice-Byškovice se jakožto nováček v Libiši představil. Sobotní dopoledne nalákalo na derby slušnou návštěvu 350 diváků. V zápase nakonec byla lepší favorizovaná Libiš, když vyhrála brankami Pochmana a Špičky v poměru 2:1. Za Neratovice už jen snižoval Maleňák. (článek z utkání).
Libiš nastoupila v minulém kole doma proti Neratovicím v této sestavě: Šídlo – Werner, Trojan, Hubáček (85. Moško), Marek – Pochman, Špička, Jirásek, Pospíšil – Obermajer (64. Gondek), Zuskin

Představení soupeře – TJ Sokol Libiš:
Jak jsme již napsali v úvodu, cílem Libiše je návrat do divize, kterou vesnice u Neratovic dlouhou dobu úspěšně držela, avšak v ročníku 2008/09 přišel pád do krajského přeboru. V brance divizních zápasů stál David Lomský, který je v kádru i nyní, ale v zápase proti Neratovicím-Byškovicím nastoupil jeho kolega Kamil Šídlo. V týmu mají již něco odehráno např. Patrik Zuskin a Jiří Kabyl, synové krajských rozhodčích a v minulosti také libišských trenérů a funkcionářů, kteří jako sudí řídili mj. také poslední naše utkání v Kolíně. Jiří Kabyl st. má za sebou i ligovou kariéru fotbalisty, když si zahrál například i ve dresu pražské Sparty. Záloha je vyztužena především pětatřicetiletým Tomášem Pospíšilem. Z nových tváří se v Libiši objevili například Obermajer či Martin Gondek z Neratovic. Loňský nejlepší střelec krajského přeboru Jan Válek je momentálně nejspíše na marodce, a proto v úvodu krajského přeboru nenastupuje. Mužstvo stejně jako v loňské sezóně trénuje prezident fotbalového klubu v jedné osobě Václav Havel.

ROZHODČÍ utkání:
Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Jeník Josef a na pomezí mu budou pomáhat p. Nehasil Karel a p. Němeček Josef. Delegátem ČMFS je p. Vokatý Zdeněk.

ZAČÁTEK utkání:
Utkání 4. kola krajského přeboru bude na Městském stadionu v Benátkách sehráno v neděli 30. srpna s výkopem v 17 hodin. Přijďte podpořit benátecké fotbalisty v dalším utkání krajského přeboru!

Sledujte ON-LINE: 4.kolo: SK Benátky – TJ Sokol Libiš

Stránky soupeře: TJ SOKOL LIBIŠ

--> Zpět