Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo

V NEDĚLI od 14 hodin hostíme v posledním domácím utkání podzimu ve 14. kole SLAVOJ STARÁ BOLESLAV


Do konce podzimní části fotbalového Krajského přeboru mužů zbývají již pouhá dvě kola a fotbalisté SK Benátky nad Jizerou se naposledy na podzim představí na vlastním hřišti. V rámci 14. kola budou hostit tradičního soupeře z nedaleké Staré Boleslavi.

V minulém kole hrály Benátky v Novém Strašecí a snažily se proti soupeři ze spodní části tabulky vydolovat alespoň nějaký ten bodík (viz.článek). Nakonec z Rakovnicka však odjely s prázdnou kapsou. Domácí totiž chladnokrevně proměňovali své šance, naopak benátecká územní převaha se nepodařila přetavit v góly. Branku do sítě brankáře Kuta vstřelil až v závěru zápasu z trestného kopu Mirek Záblacký. Mladoboleslavský mladík ale už jen kosmeticky upravil výsledek na 3:1 pro domácí. Benátečtí se tak momentálně nacházejí v tabulce na 8. příčce tabulky se sedmnácti získanými body a vyrovnaným skóre 26:26.

V neděli na našem hřišti vítáme – Slavoj Stará Boleslav. S tímto soupeřem jsme se v minulosti setkávali především při utkáních I.A třídy a zápasy se staroboleslavským Slavojem byly více než vyrovnané. V loňské sezóně patřila Stará Boleslav ke štice Přeboru, ale letos poněkud tápe. Pojďme se nyní zastavit u hráčského kádru. Do pozice brankářské jedničky se vypracoval Pavel Chrpa. Záda mu kryje zřejmě nejstarší hráč letošního ročníku krajského přeboru. Je jím František Vaňourek, který se předloni objevil i v brance Benátek. Pravidelně ještě chytá odborářskou ligu Boleslavského deníku v dresu mistrovské Zetky, která má domácí hřiště v Benátkách. Třetí brankář Martin Halbich se do kádru neprosadil a odešel na hostování do sousedního Brandýsa nad Labem. V obraně Slavoje hraje Pavel Beneš, benátecký odchovanec, který je spolu s dalším urostlým bekem Matoušem Slováčkem základním pilířem boleslavské obrany. Slováček před štací ve Staré Boleslavi hrál divizi v Benešově. Zálohu diriguje kapitán Jiří Ježek, který zcela jistě pamatuje souboj s Benátkami o soutěž níže. Útok modro-bílých brázdí bratr slavného staroboleslavského odchovance a nynějšího hráče Readingu v anglické Premier League Marka Matějovského, Josef Matějovský. Zarputilý útočník hrávala nedávno ještě divizi v Dobrovici. Povedenou ruku měli funkcionáři ve Staré Boleslavi, když v létě angažovali z okresního přeboru z Klecan útočníka Jiřího Maleňáka, který nastřílel již pět branek a je spolu se záložníkem Zdeňkem Antošem nejlepším střelcem klubu v dosavadním průběhu soutěže. Trenérem mužstva je pak bývalý ligový hráč Benešova, sedmatřicetiletý Alexandr Samuel. Dres tehdejšího prvoligového celku Švarc Benešov oblékl ve 25 případech a ve stejném klubu hrál ve 14 zápasech i 2.ligu. Nyní sporadicky i nastoupí v obraně Staré Boleslavi, většinou však je připraven na lavici náhradníků. Asistentem Alexandra Samuela je zároveň funkcionář klubu v jedné osobě Vladimír Vodák, jehož syn Jan Vodák působí v záloze.
Stará Boleslav hrála minulé kolo v Berouně kde vybojovala druhé vítězství v soutěži a za výhru 2:1 si po zásluze odvezla všechny body (viz.článek). Staroboleslavští nastoupili v Berouně v této sestavě: Vaňourek – Beneš, Ježek, Zahradníček, Praženka – Kulatka, Maleňák, Švorba, Živný – Vodák (70. Vyroubal), Antoš .
Boleslavští se v tabulce ocitají na předposlední patnácté pozici , když ve třinácti odehraných zápasech pouze dvakrát vyhráli a dvakrát remizovali. Se skóre 17:33 tak mají celkem jen osm bodů (dosavadní výsledky v KP – Slavoj Stará Boleslav).

Utkání bude jako hlavní rozhdočí řídit p. Petr Zuskin. Na pomezí mu budou pomáhat p. Milan Šimůnek a p. Jiří Kabyl. Delegátem ČMFS je p. Maurer Miroslav.

Utkání bude na Městském stadionu v Benátkách nad Jizerou sehráno v neděli 9. listopadu s výkopem ve 14 hodin! Přijďte všichni povzbudit benátecké hráče v dalším důležitém a zároveň v posledním domácím utkání podzimní části krajského přeboru a také se bavit dobrým fotbalem!

Stránky soupeře: SLAVOJ STARÁ BOLESLAV

--> Zpět