Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo

V SOBOTU zajíždíme ve 13. kole do NOVÉHO STRAŠECÍ


Sychravé počasí, teploty jen něco málo nad nulou, to je počasí, které nyní venku panuje. Fotbalový krajský přebor má však ještě za úkol odehrát plné tři kola své podzimní části. Fotbalisté Benátek nad Jizerou po podařeném domácím vystoupení opět zavítají na hřiště jednoho ze soupeřů. V sobotu budou hosty u nejvzdálenějšího týmu z tabulky, v Novém Strašecí, městečku jen nedaleko od Rakovníka, které je od Benátek vzdáleno plných devadesát kilometrů. (dosavadní výsledky v KP – TJ Sokol Nové Strašecí).

Minulé kolo, jak jsme již uvedli v úvodu, bylo pro benátecké fotbalisty nadmíru úspěšné. K řece Jizeře zavítal Beroun, kterého před zápasem od domácího celku dělily jen dva body. Domácí však zcela jasně ukázali, kdo je na hřišti pánem a v poločase po brankách kanonýra Michala Vojanského, který nastoupil po zranění a Josefa Kalíška vedli 2:0. Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního a domácí hráči přidali ještě jednu trefu. Po Kalíškově nabídce trefil svůj druhý gól v zápase Michal Voljanskij a uzavřel skóre na konečné 3:0 (viz.článek 1 a 2). Tento výsledek mohl potěšit nejednoho benáteckého fanouška, zarmoutil naopak hrajícího trenéra Berouna Vladimíra Lacinu, který sice v brance podal obstojný výkon, ale spoluhráči mu jeho počínání moc neusnadnili. Lacina uznal, že jeho tým prohrál zcela zaslouženě, avšak dodal, že branky padaly po vlastních chybách.

Trenér Hejno by pak také v Novém Strašecí měl mít k dispozici skoro kompletní kádr. Na marodce sice pořád zůstávají dva Martinové. A to obránce Olšák se záložníkem Vajglem. Tito dva hráči už do hry a tudíž do konce sezóny asi pravděpodobně nezasáhnou.

TJ Sokol Nové Strašecí. Pojďme si představit ústřední postavy kádru soupeře z Rakovnicka. V brance se mohou hráči Sokola spolehnout na jistotu, kterou je čtyřicetiletý gólman Petr Kut, který v sezónách 2002/2004 celkem patnáctkrát oblékl kladenský dres v mistrovských zápase 2. ligy. Kut si dále zachytal i třetí ligu a to v kádru Buldoků z Karlových Varů a Spolany Neratovice. Nejlepším střelcem týmu je se sedmi góly mladý a nadějný syn mecenáše prvoligové Mladé Boleslavi Zdeňka Kudely, třiadvacetiletý Matyáš Kudela. Kudela junior působil v mládežnických kategoriích Mladé Boleslavi, kde se však neprosadil a již několikátý rok působí v Novém Strašecí. Letní posila, která přišla ze sestoupivších Sedlčan Martin Havel, má na svém kontě dvě vstřelené branky. Více o našem sobotním soupeři vám bohužel přinést nemůžeme, protože podobně jako u Berouna se jedná pro nás o neznámý celek.
Tým Sokol Nové Strašecí v minulém kole zajížděl do Velvar, kde nakonec prohrál těsně 1:2 (viz.článek 1 a 2). Za domácí branky stříleli kanonýři Mucha a Šelicha, za hosty jedinou branku zaznamenal Stuchl. Na Slánsku byl k vidění divoký zápas, ve kterém padlo celkem šest žlutých a dvě červené karty. Novostrašecký Vosyka, který viděl červenou kartu, tak dostal po čtvrtečním zasedání DK podmínění trest na jedno soutěžní utkání do 15.5.2009 a v utkání proti Benátkám tak může nastoupit.
Nové Strašecí nastoupilo ve Velvarech v této sestavě: Kut – Štika, Vosyka, Duchoň, Soukup – Stuchl, Mrázek, Černý (46. Krumhanzl), Vašák – Kudela, Kubec (72. Lupák).

Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Prokeš Josef a na pomezí mu budou pomáhat p. Hůla Petr a p. Košťálek Jiří. Delegátem ČMFS je p. Pavel Drahoš.

Utkání začíná na stadionu v Novém Strašecí v sobotu 1. listopadu ve 14 hodin. Odjezd autobusu pro fanoušky bude již v 11:15 hodin od stadionu a o pět minut později z Burzy. Pojeďte podpořit naše hochy v dalším těžkém utkání krajského přeboru!

Stránky soupeře: SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ

--> Zpět