Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

"A" mužstvo

VE 3. KOLE ZAJÍŽDÍME NA POLABAN NYMBURK


Nový ročník fotbalového krajského přeboru se již naplno rozjel a o nadcházejícím víkendu je na programu jeho 3. kolo. V něm zajíždějí benátečtí fotbalisté do nedalekého Nymburka, kde se o mistrovské body utkají s místním SK Polaban.

V minulém kole hostily Benátky na své půdě ambiciózní Zápy a ze zápasu se nakonec zrodila remíza 2:2 (viz.článek). Benátečtí měli územní převahu a dokázali ji přetavit také ve dvě branky. Jejich autorem byl obránce Jaroslav Kopa. Zápským však stačily tři minuty ke srovnání skóre. O branky se postarali kanonýři Slunéčko a Stupka. Zápas sledovala početná divácká návštěva, která čítala 350 fanoušků.

Nymburský Polaban je již několik let tradičním účastníkem krajského přeboru a po tyto léta si vydobyl pověst mužstva, které se pohybuje v horních patrech tabulky. Polaban disponuje kvalitním kádrem proložený mladými hráči. Stálicí mezi tyčemi je nymburská ikona Ivo Doležal, na kterého se Nymburk mohl spolehnout i v minulém kole v Příbrami, kde Polaban porazil domácí Spartak 3:2 díky gólu Pěničky z 90. minuty z přímého kopu (viz.článek). Pěnička v zápase vstřelil ještě jednu branku a to konkrétně z pokutového kopu. Výrazně se tak zasloužil o výhru. Nymburk se po 2. kole nachází v tabulce na třetím místě se čtyřmi body a skóre 3:2.

Nedělní zápas bude jako hlavní sudí řídit p.Mikeš Karel, na pomezí mu budou pomáhat p. Novotný Petr a p.Jansa Martin. Delegátem ČMFS je p.Tasch Zdeněk.

Utkání začíná na stadionu Polabanu v neděli 24. sprna v 17 hodin. Odjezd autobusu pro fanoušky bude v 15 hodin od stadionu a o pět minut později z Burzy. Pojeďte podpořit naše hochy v dalším těžkém utkání krajského přeboru!

--> Zpět