ON-LINE přenos utkání, začátek ve 14:30 hodin:
Český Lev Union Beroun - SK Benátky

V SOBOTU 15.3. zajíždí "A" tým v 17. kole k týmu - ČL UN.BEROUN

Utkání z Berouna by mělo být možné také sledovat PŘÍMÝM VIDEO přenosem ZDE.

Po zimní pauze se opět začíná naplno rozjíždět nejvyšší fotbalová soutěže ve Středočeském kraji – Ondrášovka krajský přebor. Do prvního jarního kola na hřišti v Semicích benátečtí fotbalisté vstoupili vskutku parádně. Jednoznačnou výhrou 5:0 naznačili, že se s nimi musí rozhodně počítat ve vrchních patrech přeborové tabulky. Vysoké vítězství je však nutné hodit za hlavu, neboť už v sobotu je tu další boj o mistrovské body. A nebude jednoduchý, Benátečtí totiž pojedou na umělku v areálu Na Máchovně, kde své domácí zápasy hraje celek Český Lev-Union Beroun. Tým od Berounky aktuálně okupuje 8. příčku tabulky, když si v dosavadních 16 zápasech bilancí 8-2-6 připsal do tabulky 26 bodů při skóre 23:29 (dosavadní výsledky a tabulka KP – Český Lev Union Beroun).

NA PODZIM doma s Un.Beroun:
Na podzim si Benátky proti Berounu ve 2. kole připsaly první vítězství v sezóně. Po úvodní plichtě se Semicemi domácí hráči Českého Lva porazili výsledkem 3:1. Výhra se však nerodila vůbec lehce, spíše naopak. Po bezbrankovém poločase posla hosty překvapivě do vedení kanonýr Michal Novák. Ještěže Benátky v tomto utkání měly bratry Korce. Honbu za obratem načal v 70. minutě Michal, jeho bratr Martin o čtyři minuty později dokonal obrat a za další minutu opět Michal svým druhým přesným zásahem zařídil konečný výsledek 3:1 pro benátecké barvy (článek z utkání).

O minulém kole Benátek již zmínka byla. Premiéra na jaře to byla perfektní. Pěkná návštěva tří stovek diváků viděla fotbal na jednu branku, prim hráli hosté a už v poločase bylo v podstatě hotovo. Postupně se trefili Škarecký, Matěj Novotný a Šimek. Ve druhé půli ještě výhru Benátek zvýraznili střídající borci Martin Korec a Sosnovský. Benátečtí zelenobílého soka ve všech směrech přehráli a zaslouženě brali tříbodovou výhru (článek z utkání).

MINULÉ kolo Un.Beroun:
Také Beroun se na úvod jara radoval z plného bodového zisku. Unionu k tomu stačil jediný přesný zásah, který padl v 78. minutě po obrovské hrubce sedlčanské obrany v čele s brankářem Mošničkou. Nepříliš důrazná střela kanonýra Michala Nováka se podle internetových zdrojů sotva došourala do domácí branky. Ale i takové góly samozřejmě platí, pro Berounské to bylo o to cennější, že to byla branka vítězná (článek z utkání).

Představení soupeře – Český Lev Union Beroun:
Berounský celek patří v krajském přeboru k tradičním účastníkům a zároveň týmům hrajícím ve středu tabulky. Nejinak tomu bylo také v loňské sezóně, kdy Berounští bez zjevných záchranářských starostí skončili celkově na devátém místě. Podobně to zatím vypadá i letos, Český Lev je aktuálně osmý, z šestnácti zápasů vstřelil třiadvacet branek, což přílišnou ofenzivní činnost nenaznačuje. V přípravě se však Berounským dařilo. Pravdou je, že nastupovali v utkáních povětšinou proti týmům z nižších soutěží, avšak to není důvod výsledky nikterak zpochybňovat. Sedm výher a dvě porážky (s divizními týmy Hořovicka a Novou Vsí p. Pleší) stojí určitě za zmínku. Nejlepším střelcem v přípravě byl v těchto devíti zápasech s téměř neuvěřitelnými patnácti přesnými zásahy berounský kanonýr Michal Novák, který pálí ostrými i v soutěži. Ze třiadvaceti gólů svého týmu jich sám dal už dvanáct! Je nejlepším střelcem týmu, který svými góly táhne. Nepříjemná zpráva však přišla v minulém kole v Sedlčanech, kde Novák obdržel svou čtvrtou letošní žlutou kartu a utkání s Benátkami tak vynechá kvůli karetnímu trestu! To je pro Beroun určitě velká rána, uvidíme, jak se s tímto Union vypořádá. Uveďme ještě, že Michal Novák se neztratil ani ve svém třetiligovém angažmá v sousedním Králově Dvoře. Druhým nejlepším střelcem je pak pětigólový Lukáš Fejtek. Můžeme ještě uvést, že berounský tým se skládá především z mladých fotbalistů, jedním z těch zkušenějších je pak třeba opora zadních řad Petr Vopěnka. Berounským trenérem týmu je p. Bedřich Koch.

VZÁJEMNÁ bilance s Un.Beroun:
Sezóna 2008/2009
Podzim 2008: Benátky – Beroun 3:0 (článek z utkání).
Jaro 2009: Beroun – Benátky 0:1 (článek z utkání).
Sezóna 2009/2010
Podzim 2009: Benátky – Beroun 0:1 (článek z utkání).
Jaro 2010: Beroun – Benátky 1:4 (článek z utkání).
Sezóna 2010/2011
Podzim 2010: Beroun – Benátky 1:1 (článek z utkání).
Jaro 2011: Benátky – Beroun 3:1 (článek z utkání).
Sezóna 2011/2012
Podzim 2011: Benátky – Beroun 3:0 (článek z utkání).
Jaro 2012: Beroun – Benátky 3:3 (článek z utkání).
Sezóna 2012/2013
Podzim 2012: Benátky – Beroun 0:1 (článek z utkání).
Jaro 2013: Beroun – Benátky 3:3 (článek z utkání).
Sezóna 2013/2014
Podzim 2013: Benátky – Beroun 3:1 (článek z utkání).

Un.Beroun – 11 - 2 - 3 - 69 bodů, skóre 12:24

Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit p. Matoušek Lukáš z Vlašimi. Na pomezí mu budou pomáhat p. Mrázek Radek z Vrchotových Janovic a p. Rybka Zdeněk z Benešova. Delegátem FAČR je p. Helebrant Luboš z Rakovníka. Rozhodčím přejeme, aby se jim v Berouně rozhodovalo co nejlépe.

Utkání 17. kola Ondrášovka Krajského přeboru bude sehráno na fotbalovém stadionu Na Máchovně v Berouně v SOBOTU 15. března s výkopem ve 14:30 hodin. Přijeďte podpořit benátecké fotbalisty v dalším jarním venkovním utkání v Ondrášovka krajském přeboru a k zisku tří bodů!

Textový ON-LINE přenos: 17.kolo: Český Lev Union Beroun – SK Benátky

Přímý VIDEO přenos: 17.kolo: Český Lev Union Beroun – SK Benátky

Webové stránky soupeře: Český Lev Union Beroun