Tabulka "A" muži

Tabulka "B" muži

Naši hráči

Další kolo

Mužstvo A

23. kolo ČFL:
FK Viktoria Žižkov – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Mužstvo B

15. kolo OP:
SK Benátky – SK Bělá p/Bez.
neděle 3.4. od 15:00 hod.

Mládež

Dorost – 19. kolo:
SK Benátky – Luštěnice
sobota 2.4. od 10:00 hod.

St.žáci – 13. kolo:

Pšovka Mělník – SK Benátky
neděle 3.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 – 9. kolo:

Kosmonosy – SK Benátky
neděle 3.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2005-2006

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE a ZDE!

Ml.přípravka 2007-2008

probíhá zimní příprava
Výsledky ZDE

Diskuzní fórum

Zpět na témata, Počet příspěvků: 6, << | 1 | >>
Jiří Svoboda, 03.10.2011
NENÍ TŘEBA VYMĚNIT TRENÉRA ?
Kdysi byl odvolán trenér, který postoupil s týmem Benátek po 9 letech do KP. Tehdy byly Benátky po 14. kole na 9. místě tabulky se 17 body a přesto se pan Hejno musel od týmu poroučet. Hlavním důvodem jeho odvolání byly neuspokojivé výsledky týmu. Tak to tehdy odborné vedení (p. Bohdan st. a p. Mařík) prezentovalo na veřejnosti. Jak se zachová nyní, když A-tým má po 8. kole pouze 5 bodů a jsou na předposledním místě tabulky? Myslím, že by mohli začít trénovat sami, neboť přeci fotbalu rozumí nejlépe. Je s podivem i to, že za poslední dva roky se u týmu vystřídalo asi 5 trenérů. I to je důkaz toho jací odborníci rozhodují o benáteckém fotbalu. Také se divím hlavním sponzorům klubu, kteří tomu všemu s tichým mlčením přihlížejí. A to se už vůbec nechci zmiňovat o excesech, které se kolem A-týmu dějí (MU v Nymburce atd.).K zamyšlení je i to, jak se trenérům (a vedení klubu) povedlo v letní přestávce "posílit" tým novými hráči z jiného teritoria než je mladoboleslavsko. Dle dřívějšího vyjádření hlavního trenéra p. Nejedlého, který řekl: "kvalitní hráče je třeba hledat v jiném regionu, neboť mladoboleslavsko již kvalitními hráči nedisponuje". S tím vším je pak v kontrastu nucený odchod jednoho z nejlepších fotbalistů Benátek všech dob Aleše Kohouta.
Anonym, 15.10.2011
tak nevím
tak vám přátelé nějak nerozumím, jeden píšete že za to může vedení z Benátek, druhý píše , že ti za to nemůžou. Mě jenom zajímá proč odešel a nepohámá Benátkům - svému rodnému městu k lepším výkonům. Pokud to víte a není to tajné tak mi to napište. Díky . Pavel
samsung, 14.10.2011
odchod
Spíš se musíš zeptat A. Kohouta co ho táhlo do Horek.Pokud ti to řekne po pravdě tak budeš překvapen...vedení Benátek jeho odchod na svědomí zas tak nemá!!!!
Jirka, 13.10.2011
Odchod A.Kohouta
Pavle,
na to se musíš zeptat p. Maříka a p. Bohdana.
Pavel Falta, 11.10.2011
dotaz
Jirko, mohl by jste mě , jako fanouškovi neznalého okolností , vysvětlit "nucený" odchod Aleše Kohouta? Dost mě překvapilo, že odešel. Děkuji za info. Pavel Falta
fanoušek, 03.10.2011
Jo to je trefa
Ten p. Svoboda to trefil!!!
<< | 1 | >>

Odpovědět ...
Titulek
 Enter zalomí řádek, povolené tagy <strong>, <a>.
Text
Jméno